Truhlářství Petr Tulajdan - výroba nábytku, prodej dveří

Kontaktní údaje:

Petr Tulajdan
provozovna:
Dolní oblast Vítkovice
č.p. 2963 - mapa

IČO: 73249301
DIČ: CZ7707015580
Mobil: 604439121
Mail: info@tp-interier.cz

O firmě

Naše firma TP interiér - Truhlářství Petr Tulajdan působí na českém trhu od roku 2003.

Od počátku se specializujeme na výrobu kusového a malosériového nábytku pro bytové a komerční prostory.

V naší nabídce naleznete kuchyně, vestavěné skříně, ložnice, dětský nábytek, kancelářské sestavy, vybavení pro restaurace, penziony, firemní recepce a další z lamina, dýhy, spárovky a masivu.

V roce 2004 jsme rozšířili naši činnost o prodej a montáž dveří a obložkových zárubní. Pracovali jsme na stavbách jako jsou: Škodův palác, hotel Metropol v Praze, přístavba Krajského úřadu, na Vysoké škole báňské v Ostravě a dalších. V průměru namontujeme ročně 800 až 1000 ks dveří různých typů. Pro práci v této oblasti máme příslušná oprávnění a certifikáty.

V roce 2009 jsme dále rozšířili okruh našeho působení. Připravili jsme a odzkoušeli naše schopnosti při realizaci zakázek nábytku z masivu. Vyrobili jsme první samonosné schodiště.

Zakoupili jsme a v současné době probíhá rekonstrukce objektu nové provozovny o ploše 600 m 2 v Dolní oblasti v Ostravě Vítkovicích.

Naší snahou, je nabídnout každému našemu zákazníkovi komplexní službu, počínaje zpracováním návrhů ve 3 D formátu, přes výrobou zakázky až po její konečnou montáž.

Odbornost, řemeslná zručnost a stálá kontrola výroby nám umožnila zavést již v roce 2003 dvouletou záruku na kvalitu naší práce.

Kvalitní nábytek a spokojený zákazník jsou základem našeho podnikání. Jako přímý výrobce jsme schopni nabídnout prvotřídní kvalitu za příznivou cenu.

Věříme, že Vás vstřícný přístup našeho pracovního týmu přesvědčí o správnosti Vašeho rozhodnuti, nechat si zhotovit nábytek, nebo celý interiér u naší firmy.

Těšíme se na Váš kontakt nebo návštěvu provozovny.

Přístup k provozovně - vrátnice č.1 Vysoké pece