Interiérové dveře Gerbrich

 

Katalog dveří Gerbrich

Stáhněte si kompletní katalog dveří Gerbrich ve formátu .pdf.

Společnost Gerbrich je Česká firma s dlouholetou tradicí a významným podílem výroby dveří na českém trhu.

Výroba probíhá v nově postaveném závodě vybaveném nejmodernějšími technologiemi. Výrobní program zahrnuje produkci klasických formátů i atypických výrobků včetně rámových stěn.

Nabídka interiérových dveří  obsahuje křídla a zárubně v klasickém i moderním provedení v široké paletě barev a strukur syntetické a přírodní dýhy s možností variantního použití skleněných výplní.

Interiérové dveře Gerbrich vynikají vysokou kvalitou, funkčností a elegancí. Najdou využití v rodinných domech, rekonstruovaných bytech nebo v nových bytových domech.

Naše nabídka nezahrnuje všechny modelové řady. Pokud máte zájem prohlédnout si celý sortiment interiérových dveří firmy, najde jej níže v přiloženém katalogu.

Nezávaznou cenovou nabídku na dodávku výrobků této firmy včetně dopravy a montáže Vám zpracujeme a zašleme elektronickou poštou.

Pro srovnání jsem z širokého sortimentu interiérových dveří firmy do naší  nabídky pro Vás vybrali ty, které zákazníci poptávali nejčastěji.

Množstevní slevy:

Při nákupu 5-ti a více kompletů (křídlo a obložková zárubeň) poskytujeme množstevní slevu.

Poradenství:

Rádi Vám odborně poradíme v případně Vašeho zájmu zaměříme stavební otvory a provedeme montáž vlastními proškolenými zaměstnanci.

 

Výběr z kolekce interiérových dveří Gerbrich

Komfort

Klasik

Shagal

Linie

Rustic

Quatro