Interiérové dveře PortaDoors

 

 

Katalog dveří Porta Doors

Stáhněte si kompletní katalog dveří Porta Doors ve formátu .pdf.

Široká nabídka firmy PortaDoors dává každému možnost najít si a vybrat model dveří, který jej zaujme nejen svým zajímavým designem, ale i cenou.

Vysoká kvalita a estetické hodnoty vyrobků Porta mají svůj základ v použití nejnovějších technologií ve výrobě dveří, dýhování hran a těsnění zárubní které zaručují  jejich funkčnost, tichý chod a těsnost.

Souběžně s dynamickým rozvojem rozšířila firma svůj sortiment výrobků o ploché interiérové dveře, lakované a laminátové, které odpovídají dnešním architektonickým požadavkům obytných a veřejných budov.

Nabídka obsahuje křídla a zárubně v klasickém i moderním provedení v široké paletě barev a strukur syntetické a přírodní dýhy s možností variantního použití skleněných výplní

Firmu doporučujeme zvážit při výběru dveří pro Vaši potřebu z důvodu, že tyto odpovídají nejnověším trendům moderního designu má a velmi dobrý poměr ceny a užitné hodnoty.

Naše nabídka nezahrnuje všechny modelové řady. Pokud máte zájem prohlédnout si celý sortiment interiérových dveří firmy, najde jej níže v přiloženém katalogu.

Nezávaznou cenovou nabídku na dodávku výrobků této firmy včetně dopravy a montáže Vám zpracujeme a zašleme elektronickou poštou.

Pro srovnání jsem z širokého sortimentu interiérových dveří firmy do naší  nabídky pro Vás vybrali ty, které zákazníci poptávali nejčastěji.

Množstevní slevy:

Při nákupu 5-ti a více kompletů (křídlo a obložková zárubeň) poskytujeme množstevní slevu.

Poradenství:

Rádi Vám odborně poradíme v případně Vašeho zájmu zaměříme stavební otvory a provedeme montáž vlastními proškolenými zaměstnanci.

 

Výběr z kolekce interiérových dveří porta Doors

Laminát CPL

 

Vídeň

 

 

Styl

 

Decor

 

Fit

 

Koncept