Interiérové dveře Voster

 

Katalog dveří Voster

Stáhněte si kompletní katalog dveří Voster ve formátu .pdf.

Firma působí na polském trhu od roku 1993 a od počátku roku 2012 pak pod značkou Voster. Objemem produkce  se řadí k předním výrobcům v zemi. Její výrobky najdete v mnoha státech evropské unie. Kvalita produktů firmy Voster byla v roce 2011 a  2015 oceněna označením výrobky nejvyšší kvality.

Výroba probíhá v moderních provozech s využitím nejnovějších techniky a techologií.

Dveře značky Voster se vyznačují nadčasovým designem spojeným s vysokou kvalitou zpracování v každém detailu. V nabídce výrobce najdete v designově podobné modelové řadě dveře pro náročné zákazníky i pro ty, kteří upřednostňují jednodušší a cenově výhodnější provedení.

V nabízeném sortimentu interiérových dveří najdete jak klasické deskové, tak lakované dveře i moderní rámové dveře v široké škále provedení a dekorů vhodných pro každý interiér.

Firmu doporučujeme zvážit při výběru dveří pro Vaši potřebu z důvodu, že tyto odpovídají nejnověším trendům moderního designu a mají velmi dobrý poměr ceny a užitné hodnoty.

Naše nabídka nezahrnuje všechny modelové řady. Pokud máte zájem prohlédnout si celý sortiment interiérových dveří firmy, najde jej níže v přiloženém katalogu.

Nezávaznou cenovou nabídku na dodávku výrobků této firmy včetně dopravy a montáže Vám zpracujeme a zašleme elektronickou poštou.

Pro srovnání jsem z širokého sortimentu interiérových dveří firmy do naší  nabídky pro Vás vybrali ty, které zákazníci poptávali nejčastěji.

Množstevní slevy:

Při nákupu 5-ti a více kompletů (křídlo a obložková zárubeň) poskytujeme množstevní slevu.

Poradenství:

Rádi Vám odborně poradíme v případně Vašeho zájmu zaměříme stavební otvory a provedeme montáž vlastními proškolenými zaměstnanci.

 

 

Výběr z kolekce interiérových dveří Voster

Grenada

Virgo

Nexa

North

Roma

Model Q