Zařizování interiéru patří bezesporu k důležitým a mnohdy nákladným investicím. Z tohoto pohledu ten, kdo bude přemýšlet o novém interiéru bytu, nebo komerčních prostor, případně jen jejich dílčí doplnění, by měl věnovat přípravě náležitou pozornost.

Celkový dojem mohou buď vylepšit, nebo naopak pokazit detaily, nad kterými se málokdo dokáže zamyslet ve fázi plánování.Nejlepším řešením je využít znalostí našich pracovníků, kteří jsou Vám schopni na základě dlouholetých zkušeností doporučit nejvhodnější řešení.

Po prvním telefonickém kontaktu, nebo návštěvě naší provozovny, Vás po dohodě navštíví náš pracovník. Na první schůzce si zaměří prostor, proběhne konzultace o Vašich představách a požadavcích. Ze vzorníků materiálů a katalogů doplňků si vyberete ty, které Vám nejlépe vyhovují. V průběhu další schůzky Vám předložíme konkrétní návrh. V následujícím kroku je zpracována cenová nabídka a po jejím schválení a zaplacení zálohy je zakázka zadána do výroby.

I když se specializujeme na výrobu kusového nábytku a montáž dveří, navrhujeme i celková řešení designe interiéru u komerčních i nekomerčních staveb.