Vnitřní vchodové dveře Gerbrich

 

Katalog dveří Voster

Stáhněte si kompletní katalog dveří Gerbrich ve formátu .pdf.

Společnost  Gerbrich patří na českém  trhu k zavedeným středně velkým firmám zabývající se  výrobou interiérových, protipožárních a bezpečnostních dveří včetně obložkových zárubní. Výroba probíhá v nově postaveném závodě ve Velkých Opatovicích vybaveném nejmodernějšími technologiemi.

Vchodové bezpečnostní dveře vyrábí firma ve dvou typových variantách a to GO7 a GO4. Každý z vyjmenovaných typů se liší technickými parametry a tím i stupněm  zabezpeční bytových, společných a dalších chráněných prostor.

Pravidelné testy a vydané certifikáty akreditovaných laboratoří a zkušeben prokazují  stálou kvalitu  a vysokou úroveň používaných bezpečnostních prvků.

Vyráběné bezpečnostní vstupní dveře se vyznačují svojí elegancí, precizním zpracováním materiálů. Dobré užitné vlastnosti jako jsou tichý chod, těsnost a stálá barevnost po mnoha létech jejich užívání svědčí o úsilí firmy  produkovat a dodávat na trh jen výrobky nejvyšší kvality, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Dodávány jsou jako ploché v syntetické folii, přírodní dýze, nástřikem akrylátovou barvou RAL nebo  kazetové  (G 07)  do ocelové i obložkové zárubně  v široké  paletě barevných odstínů.

Dlouholeté zkušenosti z prodeje a montáže vstupních dveří od společnosti Gerbrich  naší firmou TP interier   jejich bezproblémové užívání zákazníky  nás přesvědčili,  že ve srovnání s ostatnímu výrobci co do spolehlivosti a zejména ceny nemají bezpečnostní dveře od této firmy konkurenci.

Rádi Vám odborně poradíme s výběrem a montáží vstupních bytových dveří od tohoto výrobce. V rámci služeb pro zákazníky nabízíme jako jedna z mála firem na ostravsku výměně vstupních dveří za nové bezpečnostní dveře v jednom dni. V dohodnutý termín přijedeme, demontujeme dveře, vybouráme starou zárubeň, provedeme montáž nové zárubně a její betonáž v pěti bodech, nebo celoobvodově a osadíme ji novými dveřmi. Součástí těchto prací je i zednické začištění otvoru, malba bílou barvou, odvoz  a ekologická likvidace suti. Zákazníci oceňují skutečnost, že si nemusí na tyto práce zvlášť sjednávat zedníka  a řemeslníka k montáži. Vše je provedeno v jednom dni se zárukou našimi proškolení zaměstnanci.

Množstevní slevy:

Při nákupu 3 a více kompletů (křídlo a zárubeň) poskytujeme množstevní slevu.

Poradenství:

Rádi Vám odborně poradíme v případně Vašeho zájmu zaměříme stavební otvory a provedeme montáž vlastními proškolenými zaměstnanci.

 

Výběr z kolekce vstupních bytových dveří Gerbrich

G07

G04