Vnitřní vchodové dveře Porta Doors

 

Katalog dveří Porta Doors

Stáhněte si kompletní katalog dveří Porta Doors ve formátu .pdf.

Každý z nás má potřebu bezpečí ve svém vlastním bydlení. Kvalitní vstupní dveře Vás jsou schopny ochránit před nezvanou návštěvou, vytvořit pocit pohody a bezpečí pro celou Vaši rodinu.

V naší nabídce najdete čtyři typy vnitřních vchodových dveří PortaDoors a to: AGAT plus, OPAL plus, KWARC a  GRANIT. Každý z vyjmenovaných typů se liší technickými parametry a tím i stupněm  zabezpeční bytu.Výrobce, firma  Porta  dveře pravidelně testuje v akreditovaných laboratořích a zkušebnách.

Dobré užitné vlastnosti těchto dveří potvrzují praktické zkušenosti a v neposlední řadě i jejich bezproblémové užívání několika sty tisíci zákazníky v celé evropě.

Výrobce nabízí vstupní dveře ve 1.-3. bezpečnostní třídě s vysokou akustickou izolací a v neposlední řadě v protipožární úpraně, která splňuje přísné protipožární předpisy.

Důležitým rysem vstupních bytových dveří Porta je skutečnost, že jsou nabízeny v kompletní sadě, která se skládá z křídla a speciálně do dodaného typu ocelové zárubně třídy 2 dle ENV nebo třídy C včetně.

Dodávány jsou  jako ploché, frézované, frézované s rámečky, frézované Office a s intersiemi v syntetické folii nebo přírodní dýze ve 44 barevných dekorech.

Dlouholeté zkušenosti z prodeje a montáže vstupních dveří firmy Porta naší firmou TP interier,  jejich bezproblémové užívání zákazníky ( při frekvenci montáží  1 – 2 ks týdně, s reklamcí na závadu jednou za rok) nás přesvědčili, že ve srovnání s ostatnímu výrobci, nemají dveře této firmy z pohledu užitných vlastností a zejména ceny konkurenci.

V rámci služeb pro zákazníky nabízíme jako jedna z mála firem na ostravsku výměně vstupních dveří za nové vstupní bytové dveře v jednom dni. V dohodnutý termín přijedeme, demontujeme dveře, vybouráme starou zárubeň, provedeme montáž nové zárubně a její betonáž v pěti bodech, nebo celoobvodově a osadíme ji novými dveřmi. Součástí těchto prací je i zednické začištění otvoru, malba bílou barvou, odvoz  a ekologická likvidace suti. Zákazníci oceňují skutečnost, že si nemusí na tyto práce zvlášť sjednávat zedníka  a řemeslníka k montáži. Vše je provedeno v jednom dni se zárukou našimi proškolení zaměstnanci.

Nezávaznou cenovou nabídku na dodávku výrobků této firmy včetně dopravy a montáže Vám zpracujeme a zašleme elektronickou poštou.

Množstevní slevy:

Při nákupu 3 a více kompletů (křídlo a zárubeň) poskytujeme množstevní slevu.

Poradenství:

Rádi Vám odborně poradíme v případně Vašeho zájmu zaměříme stavební otvory a provedeme montáž vlastními proškolenými zaměstnanci.

 

Výběr z kolekce vstupních bytových dveří Porta Doors

Agat a Opal plus

Kvarc

Granit