Po kliknutí si prohlédněte galerii našich instalací.

Přednosti výrobků z masivu jsou všeobecně známy. Vynikají svou kvalitou, životností a přirozenou krásou.

Vytvořit nábytek z masivu vyžaduje cit, pečlivý výběr materiálu, osobní zkušenost a řemeslnou zručnost.

Na nábytku z masivu nelze ušetřit. Není to něco, co se za pár let rozpadne a co nakonec s úlevou vyhodíme. Jedná se o dlouhodobou investici. Z tohoto důvodu velmi záleží na firmě, kterou si pro jeho výrobu zvolíte.

Samozřejmě si můžete pořídit podobný kus nábytku z jiného materiálu, který je levnější a je také součástí naší nabídky. Pokud se ale rozhodnete využít našich zkušeností s výrobou nábytku z masivu, budeme rádi.

U našem firmy TP interier morava s.r.o. si můžete objednat výrobu jak kusového nábytku, tak ucelených nábytkových sestav z masivu.

Navrhneme a vyrobíme pro Vás postele a komody, obložíme Vám z palubek vnitřní prostory, stěny, podhledy a štíty domů. Úspěšně jsme realizovi záměr zákazníků oživit svoje venkovní posezení výrobou  pergol, přístřešků,  houpaček, průlezek pro děti atp.

Nábytek z masivu vyrábíme z materiálu smrk, dub, buk, olše a borovice. Naše profesionální řemeslné zpracování Vám zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost.

Nabízíme čtyři standardní povrchové úpravy – ošetření dřeva přírodním olejem, lakování čirými vodouředitelnými a polyuretanovými laky a moření. Konečnou úpravu umíme přizpůsobit designu již existujících interiérů.

Hledáte výrobky z masivu?

pro dotazy, objednávky či nebo dohodnutí schůzky volejte 604 439 121 nebo

Ukázka z našich realizací

masiv-slide1
masiv-slide2
masiv-slide3