Kuchyně na míru dle vašich přání

Po kliknutí si prohlédněte galerii našich instalací.

Výběr kuchyňských linek je na našem trhu široký. Naší předností jako výrobce, který zhotovuje kuchyně na zakázku, je oproti sériově vyráběným kuchyňským linkám, schopnost splnit představu zákazníka a dodat mu kuchyň ve sladěné sestavě s doplňky podle jeho přání. Nespornou výhodou je i možnost individuální volby umístění vestavěných spotřebičů.

Vyrábíme kuchyně s doplňky v klasickém, rustikálním a moderní stylu.
Při volbě materiálu má zákazník možnost výběru z mnoha povrchových úprav, které mu naši vyškolení pracovníci na místě předvedou a poradí s výběrem.
Korpusy skříněk zhotovujeme z laminátu, který je v mnoha desénech a barvách. Laminát může být v kombinaci s masivem nerez materiálem, sklem a dalšími.
Hrany dílců z lamina pro korpusy skříněk jsou standardně opatřeny hranou ABS 1 mm.
Pracovní desky nejčastěji používáme postformingové Kronospan, Kaindl, Trachea v tl. 28 a 38 mm. V nabídce máme i možnost zhotovení pracovních desek s umakartovým povrchem, nebo z přírodního kamene.
Při výběru dvířek, má zákazník možnost zvolit si od foliovaných, dýhovaných nebo lakovaných povrchů s jemnou strukturou až po výrazně rustikální v barvách imitace dřeva.

Do kuchyní dodáváme za výhodných podmínek vestavěné kuchyňské spotřebiče od renomovaných výrobců.
Drátěný program, karusely, otočné a výsuvné koše, multifunkční sloupy a raling systémy dotvoří kuchyň v systémově fungující celek.

Cena kuchyňské sestavy vychází z konkrétního návrhu, který Vám zpracujeme ve 3 D formátu.
Po dohodě se zákazníkem jsme schopni při realizaci zakázky zajistit další potřebné odborné práce jako jsou obklady, napojení vody, odpadů apod.

Těšíme se na váš kontakt nebo návštěvu provozovny v průmyslovém areálu oblasti Ostrava Nové Vítkovice,
č.p. 2963.

Vybíráte novou kuchyni?

pro dotazy, objednávky či nebo dohodnutí schůzky volejte 604 439 121 nebo

Ukázka z našich realizací

kuchyne-slide1
kuchyne-slide2
kuchyne-slide3
IMG_20180127_121938
IMG_20190901_152530