Celkové rekonstrukce

Vyklízení bytů, bourací práce - Elektroinstalace, rozvody vody a odpadů - Stavební práce, obklady, malířské práce - Sádrokartonové prvky a podhledy - Podlahy, koupelny a toalety

Rekonstruujete? Pozvěte si nás a zbavte se starostí.

Vaše přání

Na základě Vašich požadavků a s ohledem na prostorové a technické možnosti a pravidla Vám připravíme několik možností, jak lze s dispozicí Vašeho bytu, bytového jádra či koupelny naložit.

Cenová kalkulace

Naše rozpočty jsou položkové a na jejím obsahu pracujeme společně s Vámi a tak máte naprostou kontrolu nad vynaloženými finančními prostředky.

Široký výběr

Při výběru vybavení Vám nabídneme široký sortiment výrobků od prověřených výrobců a dodavatelů.

Vyklizení a bourání

Aby pro Vás byla rekonstrukce bez starostí, postaráme se i o vyklizení bytu a likvidaci starého vybavení. Není pro nás překážkou ani bourání příček, demontáž podlah, vyřezání dveřních zárubní aj.

3D vizualizace, interiérový design

Pro lepší představu Vašeho nového domova pro Vás připravíme 3D vizualizaci. Úzce spolupracujeme také s profesionální interiérovou designérkou Lailou Jedličkovou, která je vždy připravena se podílet na projektu.

Včasná realizace, úklid

Dohodnutý termín odevzdání práce je pro nás vždy prioritou. Samozřejmostí je precizní úklid, odvoz suti a její ekologická likvidace. Součástí předání práce je také předání protokolů o revizi elektro rozvodů, rozvodů vody, odpadů a plynu.

Podívejte se na ukázky našich realizací